مشاوره نرم افزاری

مشاوره نرم افزاری

بانک نرم افزار ایساتیس با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تامین و فروش نرم افزار های تخصصی همواره کوشیده است خود را به صرف فروش قانع ننماید و تلاشهای خودرا در این زمینه در ۳حوزه به موازات هم انجام داده است:

مشاوره و تامین نرم افزار یا بسته آموزشی

نصب و اجرا

انجام پروژه ، آموزش و رفع عیب

مشاوره و تامین نرم افزار:

بسیاری از کاربران علی الخصوص کسانی که به صورت غیرآکادمیک یا افراد تازه قدم گذاشته به دنیای نرم افزار با توجه به حوزه مورد علاقه خود دچار سردرگمی در انتخاب نرم افزار می شوند.به عنوان مثال در حوزه برنامه نویسی سوال پرتکرار با چه زبانی شروع کنم؟ یا در حوزه انیمیشن سازی ۳D MAXبهتر است یا MAYA ؟ و یا در حوزه گرافیک ILLUSTRATOR قویتر است یا CORELDRAW و بینهایت سوالهای دیگر…که پاسخ به این سوالها را در طول این سالهااز صاحبنظران آموخته ایم و سعی میکنیم تا راه روشنی را جلوی پای این عزیزان بگذاریم.

در قسمت تامین نرم افزار ها نیز با توجه به اینکه نرم افزارها به سه دسته عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی دسته بندی می شوند ۲ دسته اول کم و بیش در بسته بندی های اورجینال توزیع شده و در دسترس عموم قرار دارد , ولی دسته سوم اصولا کمیاب و برخی نایاب هستند ما با داشتن آرشیو ۳۵ هزار عنوان نرم افزار و تماس با سورس های معتبر کشوری در صدد رفع مشکل این عزیزان نیز برآمده ایم.

نصب و اجراء

اگر در کشور ما قوانین کپی رعایت می شد مطمئنا بسیاری از مشکلات این حوزه وجود نداشت چراکه همه نرم افزارها دارای لایسنس اورجینال و یک نمایندگی جهت پشتیبانی بودند(البته با قیمت های بسیار سنگین) حال که چه خوب یا بد نرم افزارهای قفل شکسته یا کرک شده پیش روی ماست در بسیاری از موارد در قسمت نصب نیاز به راهنمایی می باشد.چنانکه می دانیم با توجه به تعدد سستم عامل اعم از ویندوزهایXP,7,8.1,10وMAC و نسخه های ۳۲،۶۴بیتی لزوما همه نرم افزارها و کرک ها به صورت یکسان عمل نمی کنند اینجاست که نیاز به متخصص با تجربه که حتی المقدور بدون تغییر سیستم عامل مشکل شما را حل کند، حس می شود.

لازم به ذکر است که کلیه نرم افزارها و بسته های آموزشی به دلیل اورجینال شرکتی بودن از طرف شرکت تولید کننده دارای ضمانت و پشتیبانی می باشند ولی به دلایلی ما این مهم را خود بر عهده گرفته ایم تا مگر در مواردی خاص نیازی به تماس بین خریدار و تولیدکننده نباشد.

انجام پروژه ، آموزش و رفع عیب

تا اینجا کلیه خدمات و پشتیبانی به صورت رایگان انجام می شد ،اما در حوزه انجام پروژه و رفع عیب که مفسراً در قسمت تدریس خصوصی در منوی بالای سایت توضیح داده شد ،وجه تمایز ما با دیگر رقیبان می باشد.در حال حاضر سعی در پوشش دادن حوزه های پرکاربرد برآمده ایم ولی با درخواست های زیاد و گستردگی این حوزه در صدد افزایش مدرسان برآمدیم تا کاستی ها را برطرف نماییم.

 

قالب ووکامرس