تدریس خصوصی

تدریس خصوصی

یکی از چالش های بزرگی که اکثر کسانی که برای اولین بار یک نرم افزار را خریداری و نصب می کنند با آن مواجه هستند بحث آموزش و چگونگی مسلط شدن بر آن نرم افزار می باشد.سوال بزرگی که اینجا وجود دارد این است که کدام یک ار۳روش کتاب آموزشی، نرم افزار های آموزشی و یا اساتید خصوصی (کلاس آموزشی)بهترین نتیجه را در بردارد. فروشگاه بانک نرم افزار ایساتیس با توجه به تجارب بازخوردی خریداران و مشاوره مدرسان و اساتید این حوزه به این تحلیل رسیده است که همه روش های فوق دارای مزایا و معایب می باشند.

به عنوان مثال آموزش از طریق کتاب صامت،زمانبر و در برخی از نرم افزار ها حوصله بر می باشد و بیشتر برای تدریس نکته به نکته و امتحانات توصیه می گردد. آموزش از طریق استاد خصوصی دارای هزینه نسبتا بالایی می باشد و همچنین در کلاسهای عمومی چون باید در چارچوب مشخص شده برسند و مبحث ها زمانبندی شده می باشند تمرکز بالایی نیازمند است و مسلما همه نتیجه دلخواه را نمی گیرند.

اما اکثر این عیب ها در روش نرم افزار آموزشی یا همان فیلم آموزشی رفع گردیده است چه از نظر هزینه و چه به طور نامحدود تکرار کردن ویا اینکه شاید بتوان صفحه ها کتاب را در چند دقیقه فیلم تصویری خلاصه کرد.اما عیب اصلی این روش که با شیوه تدریس مدرس نیز مشترک است علم ،تسلط،فن بیان ساده و مفهومی مدرس می باشد که همه تولیدکنندگان به نظر خودشان بهترین مدرسان را انتخاب کرده اند که متاسفانه در عمل می بینیم که در عمل برای همه این طور نیست.

و اما پیشنهاد ما ، بهترین شیوه ای که در طول این سالها نتیجه مطلوب داده است تلفیق دو روش نرم افزار آموزشی و استاد می باشد. البته یکسری از نرم افزار ها نسبتا ساده مانند wORDیا POWERPOINT با همان بسته آموزشی و یا کتاب کافی به نظر می رسد. ولی نرم افزار های پیچیده مانند ۳D MAX, AFTER EFFECTS ،مباحث شبکه و یا زبان های برنامه نویسی که نیاز به کار عملی مداوم و تجربه دارند توصیه می گرددبه دلیل هزینه بالای استاد خصوصی ، به طور تقریبی ۷۰تا ۸۰ درصد آموزش را با بسته های آموزشی فرا بگیرید و مابقی یادگیری و انجام پروژه عملی و مشکل عدم فهم یک مبحث را در کلاس خصوصی مرتفع نمایید.

بدین منظور برآن شدیم به کمک همکاران و دانشجویان برای یکسری نرم افزارها اساتیدی مسلط و با قیمت منصفانه به منظور تدریس خصوصی و یا عمومی برای شما عزیزان فراهم آوریم.

لازم به ذکر است که بانک نرم افزار ایساتیس هیچگونه سود و منفعت مالی در این ارتباط نداشته و هدف اصلی آن تعهد به پشتیبانی تکمیلی در زمینه فروش می باشد. در انتخاب اساتید سعی شده سابقه تدریس ،تجربه عملی و به روز بودن در اولویت قرار گیرد.

برخی از اسامی نرم افزارهای دارای مدرس خصوصی:

EDIUS

رندرگیری با موتورVRAY

SAFE

GIS

SAP

EXPERT CHOICE

ETABS

SPSS

AUTOCAD(2D,3D)

EVIEWS

TEKLA STRUCTURE(XSTEEL)

CATIA

SKETCHUP

SOLIDWORKS

REVIT

ARTCAM

۳D MAX در معماری

POWERMILL

۳D MAXدر انیمیشن سازی

INVENTOR

برنامه نویسی به زبانهای C++, JAVA,C#,ASP MVC

اموزش شی گرایی ،تحلیل و طراحی مهندسی نرم افزار

آموزش متره برآورد آب و فاظلاب و شهرسازی ،فولاد و بتن

آموزش مباحث شبکه CCNA

LINUX(REDHAT BASED)

SECURITY LINUX SYSTEM

WINDOWS SERVER2008

SERVER CONFIGURATION

MIKRO TIK

MTCNA

برنامه نویسی تحت وب با HTML,CSS, PHP, JCUERY, MY SQL

برنامه نویسی اندروید با Intelligidea

قالب ووکامرس